Inotam tare ...

*Rezultate :2004-2002

Home
Campioni
Foto
Link-uri
Contact
Guestbook

 
  • Campionatul national de inot juniori2 -BAIA MARE ;03-05 dec.2004

100m fluture masc 12 ani

    loc3 IORGA VLAD MIHAIL :                               01.13.42

400m liber masc 12 ani   

    loc1 RADU MARIUS :                          04.58.08 campion national

50m liber masc

   loc1 RADU MARIUS :                         00.29.21 campion national

100m fluture fem

   loc3 RADUTA ELENA AMALIA :                               01.18.29

100m liber masc 12 ani

   loc1 RADU MARIUS :                            01.03.88 campion national

100m bras fem 12 ani

   loc2 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                   01.30.10

   loc3 RADUTA ELENA AMALIA :                             01.30.10

200m bras fem

   loc2 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                    03.06.47

200m mixt fem 12 ani

   loc3 RADUTA ELENA AMALIA:                                02.44.97

  • Campionatul national scolar de inot-DROBETA TURNU SEVERIN;04-05 iunie 2004

50m liber masc 12 ani

loc1 RADU MARIUS :                      29.00 campion national

50m fluture masc 12 ani

loc1 RADU MARIUS:                      31.96  campion national

100m liber masc 12 ani

loc1 RADU MARIUS:                     1.04.49 campion national

50m bras masc 12 ani

loc2 COLTOI ALEXANDRU :                                38.56

50m spate masc 12 ani

loc2 RADU MARIUS :                                          36.46

  • Campionatul national copii 10-11 ani -PITESTI;29.30 nov.2003

50m spate masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS:                     00.35.12 campion national

100m liber masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS :                     01.06.00 campion national

100m liber masc 10 ani

loc1 RATIU OVIDIU ALEXANDRU:  01.11.00 campion national

50m liber masc 10 ani

loc1 RATIU OVIDIU ALEXANDRU :  00.32.04 campion national

50m bras masc 11 ani

loc2 COLTOI ALEXANDRU:                         00.39.12

50m fluture masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS :              00.33.49 campion national

50 m bras masc 10 ani

loc2 RATIU OVIDIU ALEXANDRU:                00.40.95

200m liber masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS :                    02.25.35 campion national

100m spate masc 11ani

loc3 ANTON MARIAN CLAUDIU :                 01.18.32

50m liber masc 11ani

loc1 RADU MARIUS:                  00.29.76 campion national

100m bras masc 11 ani

loc1 COLTOI ALEXANDRU :                        01.25.82

  • Campionatul national copii 11-13 ani -BRAILA;03-06 iulie 2003

100m spate masc 11 ani

   loc2 RADU MARIUS :                                             01.21.92

100m bras fem 11 ani

   loc3 STOICA ALEXANDRA CRISTINA  :                  01.31.95

50m liber masc

   loc1 RADU MARIUS:                              00.30.76 campion national

100m spate fem

   loc3 MANAILA ANDREEA MIHAELA:                     01.24.36

100m bras masc

   loc1 COLTOI ALEXANDRU:                   01.25.83 campion national

100m liber masc

   loc1 RADU MARIUS :01.08.00 campion national

   loc3 ANTON MARIAN CLAUDIU:                            01.09.88

200m liber masc

   loc1 ANTON MARIAN CLAUDIU:             02.31.03 campion national

   loc3 RADU MARIUS :02.31.26

50m bras fem

   loc3 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                      00.42.86

50m bras masc

   loc1 COLTOI ALEXANDRU:                 00.40.22 campion national

50m fluture masc

   loc1 RADU MARIUS :                          00.34.05 campion national

50m fluture fem

   loc2 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:00.36.75

   loc3 RADUTA ELENA AMALIA:                              00.37.59

50m spate masc

   loc1 RADU MARIUS    :                       00.36.51 campion national

200m mixt masc

   loc1 ANTON MARIAN CLAUDIU:          02.51.06 campion national

   loc2 RADU MARIUS:                                               02.51.35

200m mixt fem

  loc2 RADUTA ELENA AMALIA :                               02.57.75

  loc3 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                     03.01.91

  • Campionatul national poliatlon-PITESTI; 21-23 martie 2003

100m liber fem.11 ani

loc3 RADUTA ELENA AMALIA :                   01.16.15

100m liber masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS:                        01.09.76 campion national

50m bras masc 11 ani

loc1 COLTOI ALEXANDRU:              00.40.53 campion national

50m liber masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS:                         00.30 campion national

50m fluture masc 11 ani

loc1 RADU MARIUS:                     00.33.84 campion national

50m fluture fem 11ani

loc2 RADUTA ELENA AMALIA :                       00.37.67

loc3 STOICA ALEXANDRA CRISTINA;00.38.43

  • Campionatul national copii 10 ani-PITESTI;08.dec.2002

100m liber masc

   loc1 RADU MARIUS:                             01.08.89 campion national

50m liber masc

   loc1 RADU MARIUS:                            00.30.92 campion national

50m bras fem

   loc3 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                  00.45.07

50m bras masc

   loc1 COLTOI ALEXANDRU:                    00.40.83 campion national

50m fluture fem

   loc2 STOICA ALEXANDRA CRISTINA:                     00.39.65

50m fluture  masc

   loc1 RADU MARIUS :                             0034.79 Campion national

50m spate masc

   loc2 RADU MARIUS :                                               00.37.36

  • Concurs international LE HAVRE-FRANTA:18 mai 2002

100m fluture-masc.1991-1992

loc1 TOMA IOAN ALEXANDRU-Romania:           1.23.08

loc2 BELLEMANS GAUTHIER-Franta:                 1.26.29

loc3 BANGE LUDVIG              -Franta:                 1.33.11

50m bras masc 1991-1992

loc1 COLTOI ALEXANDRU-Romania:                    42.37

loc2 MARTIN GREGORY    -Franta:                       45.09

loc3 RADU MARIUS          -Romania                      45.14

50m bras masc 1993-1994

loc1 RATIU OVIDIU ALEXANDRU-Romania:           44.81

loc2 FREON AXEL -         Franta:                           52.72

loc3 DECHAUMONT GAUTHIER:Franta:                 54.80

50m spate masc 1991-1994

loc1 TOMA IOAN ALEXANDRU-Romania:               38.50

loc2 RADU MARIUS:        Romania:                        38.80

loc3 BELLEMANS GAUTHIER: Franta:                     39.13

loc4 COLTOI ALEXANDRU  :Romania:                     40.61

100m nage libre messieurs 1991-1992

loc1 RADU MARIUS            ;Romania:                    1.12.10

loc2 TOMA IOAN ALEXANDRU:Romania:               1.13.09

loc3 LAURENT CHARLEI         Franta:                     1.13.72

50m fluture masc 1991-1993

loc1 TOMA IOAN ALEXANDRU :Romania:                 36.03

loc2 RADU MARIUS               Romania:                     35.20

loc3 VASILE DANIEL CONST.:Romania:                     37.38

loc4 COLTOI ALEXANDRU     :Romania:                    39.05

50m liber masc 1991-1993

loc1 RADU MARIUS                :Romania;                   32.14

loc2 TOMA IOAN ALEXANDRU:Romania:                  32.80

loc3 VASILE DANIEL CONST.:Romania:                    33.46


Cel mai cuprinzator director romanesc

votati.gif

Revista presei - Roportal

Supertop.ro